Наша історія
Коли свічка більше, ніж світло, тоді це про нас, про Львівську свічкову мануфактуру. Адже ми не просто виготовляємо і продаємо свічки. Ми наповнюємо світлом найважливіші моменти вашого життя. Ми створюємо затишок у ваших домівках. Ми додаємо аромату вашим спогадам….
Львівська свічкова мануфактура – це сімейна справа подружжя Андрія та Оксани, засновників івент-компанії DikArt Creative Marketing, професійних організаторів подій.
![](https://candles.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/07/iras3261_2.jpg)