Наша історія

Коли свічка більше, ніж світло, тоді це про нас, про Львівську свічкову мануфактуру. Адже ми не просто виготовляємо і продаємо свічки. Ми наповнюємо світлом найважливіші моменти вашого життя. Ми створюємо затишок у ваших домівках. Ми додаємо аромату вашим спогадам….

Львівська свічкова мануфактура – це сімейна справа подружжя Андрія та Оксани, засновників івент-компанії DikArt Creative Marketing, професійних організаторів подій.

Їхнє життя у робочому процесі дуже часто триває у форматі 24/7, часу на дім, сім’ю, звичні буденні справи залишається дуже обмаль. Тож вони розуміють, як важливо цінувати кожну мить, бачити щастя у простих речах. І саме таку філософію життя Андрій з Оксаною вирішили втілити в особливому просторі – просторі, для розмов при свічках та з келихом вина, для зустрічей з друзями за горнятком кави, для творчості та натхнення, для спогадів та традицій. А ще цей простір вони обов’язково хотіли наповнити світлом свічок – свічок ручної роботи, створених з любов’ю.

Так розпочалася наша історія – історія Львівської свічкової мануфактури. Андрій з Оксаною вивчали усі тонкощі свічкового виробництва, переймали досвід європейських мануфактур. А ще вони багато подорожували і у мандрівках надихалися яскравимим та душевними свічковимим крамничками. Коли ж узимку 2013 року нарешті знайшлося місце, атмосфера якого гармоніювала з ідеєю свічкового простору, то пазл нарешті склався.

Так, Львівська свічкова мануфактура з’явилася на площі Музейній – площі, про яку мало хто знав, але яка має свій унікальний характер та шарм.

Спочатку крамниця та виробництво займали невеличке приміщення Але з часом ми розвивалися, ідей ставало більше, нас ставало більше, і нам стало тісно. Тож тепер Львівська свічкова мануфактура – це двоповерховий простір на пл. Музейній, де знаходяться крамниця та кав’ярня, відбуваються свічкові майстер-класи та винні дегустації. У нас є власне виробництво, ми постійно вдосконалюємося та співпрацюємо з кращими майстрами. І ми дуже пишаємося тим, що робимо.

Андрій та Оксана продовжують робити масштабні події, виховують двох донечок, а Львівська свічкова мануфактура стала місцем їхньої сили, місцем натхнення та творчості. І вони докладають багато зусиль, аби кожен, хто потрапляє у свічковий простір, відчував те саме.

Ми абсолютно впевнені в тому, що добре робити виходить тільки те, що робиш щиро, по-справжньому і від чого сам отримуєш задоволення. Тоді інші це відчувають і цінують.

Ми абсолютно впевнені в тому, що добре робити виходить тільки те, що робиш щиро, по-справжньому і від чого сам отримуєш задоволення. Тоді інші це відчувають і цінують.