Соціальна ініціатива

Один мудрець колись сказав:
“Тисячу свічок можна запалити від однієї, і життя тієї свічки не стане коротшим. Щастя ніколи не зменшується, якщо ним ділитися”.

Із самого початку існування Львівської свічкової мануфактури, ми знали, що будемо допомагати тим, хто цього потребує. Тож завжди самі ініціюємо благодійні проекти або ж долучаємося до соціальних ініціатив інших. Так, спочатку співпраці із громадською організацією «Народна допомога», ми підтримували жінок з кризового центру, працевлаштувавши їх у нашій майстерні. Також протягом тривалого часу ми надавали їм фінансову підтримку для поточних витрат Жіночого кризового центру.

З 2013 року ми також долучаємося до благодійної ініціативи “Добра справа”, яка була започаткована громадською організацією “Етновир” у рамках мистецького проекту Фестиваль писанок. Щороку, частину коштів від проданих свічок та проведених майстер-класів під час Великодніх свят ми передаємо саме на ”Добру справу”.

І ми не зупиняємося й постійно шукаємо проекти, які мають на меті допомагати тим, хто справді цього потребує. І щиро віримо у те, що маленькими кроками ми робимо великі зміни.