Свічковий простір

Коли свічка більше, ніж світло… тоді вона надихає на створення Львівської свічкової мануфактури – особливого простору, де знаходяться крамниця та кав’ярня, відбуваються свічкові майстер-класи та винні дегустації.

Ми здивуємо вас смаком. Ми огорнемо вас затишком. Ми наповнимо світлом миттєвості вашого життя. Ми станемо частиною ваших спогадів, а ви – частиною нашої історії.

Ми запрошуємо вас до Львівської свічкової мануфактури на площі Музейній, 1!

Крамниця

Крамниця Львівської свічкової мануфактури – це простір, який завжди наповнений світлом, ароматом та кольором. Тут ви можете побачити найкращі взірці наших творчих експериментів та фантазій, у кожній свічці відчути тепло рук наших майстрів, продегустувати аромати та дізнатися останні свічкові новини.

Кав’ярня

Наша кав’ярня – це місце настрою та затишку. У меню – кава, еклери та вино – традиційне і, наше ексклюзивне, “кавове”. А ще додайте до цього музику і мерехтіння світла свічок – і ви опиняєтеся в атмосфері “як удома”, в атмосфері Львівської свічкової мануфактури.

А ще у кав’ярні ми проводимо винні дегустації. Разом із сомельє наші гості пробують нові вина, дізнаються про нюанси кожного напою, спілкуються і чудово проводять вечори із вином при свічках!

Зареєструватися на дегустацію

Простір для ваших подій

Якщо ви раптом маєте натхнення провести свою подію, але не знаєте яке б місце обрати, то ми пропонуємо зробити це на площі Музейній, 1, у затишному просторі Львівської свічкової мануфактури.

У нас буде комфортно для подій з аудиторією 20-30 осіб. Усі деталі обговорюємо та про все домовляємося.

Забронювати простір
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.