Повернення і обмін

Протягом 14 днів з моменту отримання товару, Ви можете гарантовано повернути або ж обміняти товар згідно закону України «Про захист прав споживачів», якщо він не підійшов вам з будь-якої причини. Ми приймаємо до обміну або повернення товар тільки належної якості. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Ви маєте право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Ми повідомимо Вас про це у день надходження товару в продаж.

Будь ласка, пам’ятайте, що при отриманні товару, Ви зобов’язані впевнитися у його цілісності та комплектності. В іншому випадку вважається, що товар є належної якості та комплектності, а Ви прийняли його без зауважень.

Зверніть увагу, що враховуючи специфіку товару, а також те, що товар є результатом ручної роботи, колір та вага товару можуть відрізнятися від заявлених на сайті.