Програма лояльності – Candles Club

Дякуємо, що обрали наш магазин! Для наших покупців діє Програма лояльності, з допомогою якої купувати у нашому магазині буде ще приємніше та вигідніше!

При покупці у нашому інтернет-магазині на суму від 300 грн Покупцю видається віртуальна Картка улюбленого клієнта з індивідуальним номером, цей номер автоматично реєструється у відповідному полі у Вашому особистому кабінеті.

!Важливо: Картка видається лише зареєстрованим користувачам. Усі Ваші наступні замовлення накопичуються, та при досягненні суми замовлень 1500 грн, Картці автоматично присвоюється знижка 5-10%:

Категорії товарів, для яких діє знижка у розмірі 10% з карткою 5-10%:

– 

На всі інші товари діє знижка в розмірі 5%.

Якщо протягом року від видачі Картки улюбленого клієнта на Вашому рахунку буде накопичено 25000 грн, Картці автоматично присвоюється знижка у розмірі 10% на всі товари.

Баланс Вашого рахунку (накопичена сума та залишок, який потрібно накопичити для наступної знижки) можна буде побачити в особистому кабінеті на нашому сайті.

Якщо Ви – клієнт нашого магазину у Львові і у Вас вже є Картка улюбленого клієнта, при реєстрації на сайті обов’язково вкажіть у відповідному полі її номер. Після ідентифікації картки Вам буде нараховуватись Ваша особиста знижка та буде відбуватися накопичення Ваших покупок (враховуються як фізичні магазини у Львові, так і замовлення в інтернет – магазині). Зверніть увагу, що лише при реєстрації Вашої картки в інтернет – магазині, Ви зможете купувати за такими ж цінами та отримувати такі ж знижки, як і в наших фізичних магазинах у Львові.

***

Також у нашому магазині можна отримати одноразову знижку:

– 3% при купівлі товарів на суму від 3000грн

– 5% при купівлі товарів на суму від 5000грн

– 10% при купівлі товарів на суму від 10000грн

Така знижка нараховується автоматично при оформленні замовлення на відповідну суму та доступна усім покупцям нашого магазину. Для Покупця, який вже має персональну знижку по Картці клієнта, така знижка не додається до персональної.

***

На акційні товари та товари з категорії Розпродаж діє лише акційна знижка/знижка розпродажу, до таких знижок не додається персональна знижка по Картці клієнта.