Події у просторі Львівської свічкової мануфактури

Ми виготовляємо свічки вже понад 7 років. І весь цей час ми самі вчимося, і готові поділитися своїми знаннями з кожним, хто, як і ми, любить ручну роботу та прагне отримати новий досвід та емоції.

Тому ми проводимо свічкові майстер-класи для дорослих та дітей і показуємо, що свічка – це справді більше, ніж світло.

Наші майстри проведуть шляхом створення свічки від початку і до кінця. А ще вони привідкриють деякі таємниці виготовлення свічок: особливості матеріалів, ґнотів, форм та кольорів. І будьте певні, що свічка, створена вашими руками, наповнить ваш дім особливим світлом, або ж стане особливим подарунком 🙂

Майстер класи

Максимальна кількість учасників майстер-класу: 12 осіб.

Тривалість: 1,5-2 години.

Вартість: дитячий майстер-клас (груповий/індивідуальний) – 300/400 грн/особа, дорослий майстер-клас (груповий/індивідуальний) – 500/600 грн/особа.

На майстер-класі ми забезпечуємо усіма необхідними матеріалами та обладнанням для створення двох свічок відповідно до тематики майстер-класу. А також усі учасники отримають 5 % знижки на всі свічки у нашій крамниці у день проведення майстер-класу.

Ви можете взяти участь у майстер-класі згідно нашого розкладу, купивши квиток. Або ви можете зібрати своїх друзів, рідних, колег чи співробітників, і замовити проведення події на бажану дату та час. Для цього заповніть форму, що нижче, і ми зв’яжемося з вами у найкоротший термін.

А якщо ви раптом маєте натхнення провести свою подію, але не знаєте яке б місце обрати, то ми пропонуємо зробити це на площі Музейній, 1, у затишному просторі Львівської свічкової мануфактури. У нас буде комфортно для подій з аудиторією 20-30 осіб. Усі деталі обговорюємо та про все домовляємося.