fbpx

Ми дамо вам кілька корисних порад, які допоможуть сповна насолоджуватися світлом та ароматом свічок.

Отже, спочатку про ґніт. Його завжди потрібно обрізати до довжини 0,6 см, перед кожним запалюванням свічки. Якщо ви помітили, що ґніт коптить чи обвуглюється, вам потрібно загасити свічку, зачекати, поки вистигне  віск, підрізати гніт – свічку знову можна запалювати!

Коли ви вперше запалюєте свічку з парафіну чи воску, важливо, щоб вона прогоріла аж поки віск рівномірно не витопиться  по всій поверхні свічки, аж до краю. Для цього може знадобитися від 1 до 4 годин, залежно від розміру та матеріалу свічки. !Для свічок із бджолиного воску діаметром 7-9 см може знадобитися трішки більше часу, аж до 5 годин.  Далі загасіть свічку і дайте їй відпочити. Таким чином можна уникнути так званого тунельного ефекту вигорання свічки, що в подальшому утруднює горіння свічки.

Звичним для кожного є задувати свічку. Але насправді такого робити не варто. Для того, щоб загасити свічку, ми рекомендуємо використовувати спеціальні гасники або ж накрити свічку кришечкою: кисень перестане надходити, і свічка згасне. Таким чином, ви зможете запобігти тлінню ґноту, яке дає неприємний запах, коли ви задуваєте свічку.  Також ніколи не використовуйте воду, щоб  загасити свічку.

Якщо ви придбали свічку в керамічній  чи скляній формі і вона вже певний час дарувала вам світло та аромат, то з кожним наступним разом вам все складніше буде її запалювати. У цьому випадку вам допоможуть спеціальні сірники для свічок, які ви можете знайти у крамниці Львівської свічкової мануфактури.

Не дозволяйте, щоб свічка згорала до кінця. Ми рекомендуємо припинити використання свічки як тільки залишається орієнтовно 1,5 – 2 см воску до дна, у випадку якщо це свічка в керамічній чи скляній формі. Інакше форма може перегрітися та тріснути. Для інших видів свічок горіння слід припинити, як тільки залишається 2 см воску. Це гарантує, що ґніт буде у вертикальному положенні і горіння буде під контролем.

І наостанок. Щоб свічка якомога довше тішила світлом та ароматом, ми рекомендуємо її запалювати щонайменше на 1 годину, але не більше, ніж на 3 години поспіль.

А ще варто дотримуватися таких правил безпеки при використанні свічок:

НІКОЛИ

  • не залишайте запалену свічку біля одягу, штор, книжок чи інших легкозаймистих речей
  • не залишайте запалену свічку без нагляду
  • не ставте свічку у місцях, де можливі протяги чи повітряні потоки
  • не ставте 2 або більше свічок на відстані менше 10 см одна від одної
  • не ставте свічку в безпосередній досяжності для дітей та домашніх улюбленців

ЗАВЖДИ

  • обрізайте ґніт до довжини 0,5 см перед запалюванням свічки. Довгі ґноти можуть бути причиною нерівномірного горіння чи мимовільного спалахування
  • ставте свічку на стійку поверхню та підсвічник або будь-яку іншу підставку для свічки
  • гасіть свічку, перед тим як вийти з кімнати чи перед сном, або ж коли вона вже практично догоріла до дна
Відвідуючи цей веб-сайт ви погоджуєтесь із Політикою приватності, встановленням і використанням файлів cookie на ваші пристрої з метою покращення використання веб-сайту.