Ароматерапія вважається різновидом альтернативної медицини, в якій використовуються корисні властивості ефірних олій. Наш організм реагує на аромат досить швидко, оскільки він, за допомогою спеціальних рецепторів, “направляється” для аналізу безпосередньо в мозок. Аромати допомагають регулювати емоції та пам’ять, відчуття сонливості та бадьорості, а ще боротися із стресом, втомою та виснаженням.

У Львівській свічковій мануфактурі ми виготовляємо Ароматки – кольорові парафінові пластинки, які ароматизуємо ефірними оліями та парфумами з Грассу, містечка на півдні Франції, яке славиться своєю парфумерною історією. При розтоплюванні ароматки в аромалампі вивільняється цілий букет запахів, які досить довго наповнюють собою простір.

У Львівській свічковій мануфактурі ви знайдете різноманітну палітру ароматів, які можна використовувати як окремо, так і комбінувати між собою. Треба лише обрати улюблені, зміксувати, створити затишну атмосферу та насолоджуватися.

Пам’ятайте, що різні ефірні олії мають різний вплив на наш організм, як от, наприклад:

  • Лаванда володіє антистресовим та антисептичним властивостям (вона здатна вбивати мікроби, які витають у повітрі).
  • Ваніль допоможе розслабитися.
  • Апельсин покращує кровообіг та знижує апетит.
  • Лимон бадьорить, підвищує увагу при втомі.
  • Жасмин дарує гарний настрій і зберігає молодість шкіри.
  • Пачулі здатні створити романтичну атмосферу та налаштувати на інтимність.
  • Троянда є афродизіаком, а також сприяє психологічному заспокоєнню.
  • Кориця бадьорить, підвищує увагу та зменшує дратівливість.

Ще більше ароматів, а також оригінальні аромалампи від українських виробників, які створені спеціально для Львівської свічкової мануфактури, шукайте за посиланням https://candles.lviv.ua/product-category/aromatka, або ж чекаємо вас у крамниці на площі Музейній, 1!

Ароматки

Відвідуючи цей веб-сайт ви погоджуєтесь із Політикою приватності, встановленням і використанням файлів cookie на ваші пристрої з метою покращення використання веб-сайту.