Коли свічка більше, ніж світло… тоді вона надихає на створення особливого простору – простору Львівської свічкової мануфактури. А коли несподівано оголошують карантин на кілька місяців, то він може стати чудовою нагодою оновити інтер’єр свічкового простору. Давно вже хотіли це зробити, і от, нарешті, дійшли і руки, і ноги 🙂

Як і що змінювати ми до кінця не знали. Але були впевнені в тому, хто це має робити – доручили цю відповідальну і творчу справу нашим хорошим друзям, львівським художникам Олександру та Іванці Войтовичам. Натхнення їм ніколи не бракувало, та й дуже їм подобається історична кам’яниця, в якій розташована Львівська свічкова мануфактура, з її “містичним” сходовим простором, віконними прорізами та особливою атмосферою. Тож все сталося само собою 🙂

Кілька вечорів обговорень за келихом вина та при світлі свічок – і все закрутилося у вирі ідей, кольорів та творчих рішень. Наш інтер’єр проявлявся крок за кроком, як картина. Два поверхи Львівської свічкової мануфактури мають різні функціональні призначення, але об’єднані однією темою – свічками.

Верхній поверх – це крамниця, де розміщений багатоколірний асортимент товарів мануфактури. Відповідно, ідея полягала в тому, як створити якісний сучасний маркетинговий простір та зберегти атмосферу давнього львівського інтер’єру. І нам це вдалося, поєднавши колір, дерев’яні та ковані елементи.

Нижній поверх – це кав’ярня, де пригощають вином, доброю кавою і смачною випічкою. Тут поєднано відчуття атмосфери традиційної львівської винарні із своєрідним сучасним настроєм в дусі французького Beaujolais, де важливим елементом інтер’єру є живописне полотно на тему вина.
Ми дуже задоволені результатом, який у нас вийшов. Доклавши трішки зусиль та творчих думок, будь-який простір може стати чимось надзвичайним. Таким він є і у Львівській свічковій мануфактурі – запрошуємо на площу Музейну, 1 у цьому переконатися! А ще дякуємо Art Atelier Voytovych за ідеї, розуміння та відчуття!

Відвідуючи цей веб-сайт ви погоджуєтесь із Політикою приватності, встановленням і використанням файлів cookie на ваші пристрої з метою покращення використання веб-сайту.