Цьогоріч Різдво особливе, бо кожен як ніколи відчуває цінність моменту, цінність тих, хто поряд, цінність родини.А ще завжди Різдво – час сімейних традицій: тих, що передаються з покоління в покоління, і тих, які ми формуємо самі.

Давнім символом Різдва є свічка. Тож ми захотіли створити не просто різдвяну свічку, а свічку-традицію, свічку, яку з року в рік ви саме на Різдво будете запалювати у колі сім’ї, свічку, яка наповнена особливим сенсом.

Натуральний віск, об’ємний тактильний малюнок, правічні символи, лаконічний дизайн – такою ми побачили нашу особливу різдвяну свічку. І такою нам допомогла її створити художниця Дзвінка Загайська, яка є авторкою малюнку, зображеного на свічці.

У свічці поєднано традиційні елементи зимових свят – звізду, дідуха, козу, павука. Ці елементи для свічки вибрані не випадково: восьмикутна звізда є символом новонародженого Бога, дідух уособлює предків, яких ми вшановуємо в часі свят, коза є традиційним персонажем різдвяної містерії і приносить добробут у кожен дім, а павук є головним оберегом від злих духів.

Нашу різдвяну свічку з року в рік можна запалювати від Вифлиємського вогню, збиратися довкола неї усією родиною за Святвечірнім столом і разом творити власні традиції. Так розпочнеться ваша власна історія свят, наповнена світлом, теплом, затишком.

Коли свічка більше, ніж світло…

Автор малюнку: Дзвінка Загайська. Малюнок створено спеціально для різдвяної колекції воскових свічок Львівської свічкової мануфактури

Фото: Дзвінка Загайська, Ірина Середа

Автор ідеї тексту: Дзвінка Загайська

Відвідуючи цей веб-сайт ви погоджуєтесь із Політикою приватності, встановленням і використанням файлів cookie на ваші пристрої з метою покращення використання веб-сайту.