Пандемія хоч і триває, а Великдень ніхто не відміняв 🙂 Та й традиції залишаються незмінними. І це не може не тішити, адже саме вони підтримують той тендітний зв’язок між поколіннями, додають надії.

У нас, у Львівській свічковій мануфактурі, за сім років теж вже сформувалися свої Великодні традиції. Так, щороку робимо баранчиків, мереживні та звичайні свічки-писанки із бджолиного воску. Цей матеріал найбільш традиційний для свічок, хоч не дуже простий в роботі, однак надзвичайно приємний та дуже ароматний.

А ще вже традиційними стали набори свічок-крашанок. Їх ми виготовляємо із високоякісного парафіну. Набір складається із 6 свічок-крашанок. Кожну свічку ми дбайливо загортаємо у папір, складаємо у кошичок та декоруємо керамічним медальйончиком з логотипом Львівської свічкової мануфактури.

Ідей маємо багато, натхнення теж, тож щороку створюємо щось особливе. Так, цьогоріч на свічці-крашанці ми поєднали техніку різьблення та додатково декорували орнамент акриловими фарбами. Для зображення використали традиційні символи  трикутника та коника. Тож дрібка любові, море натхнення – і твориться справжня великодня магія.

Коли свічка більше, ніж світло…

Відвідуючи цей веб-сайт ви погоджуєтесь із Політикою приватності, встановленням і використанням файлів cookie на ваші пристрої з метою покращення використання веб-сайту.